.

(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Алкател ПРВ А2 (A507DL) Калено Стакло Екран Заштитник, Анти Нула, Балон за Слободни

(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Алкател ПРВ А2 (A507DL) Калено Стакло Екран Заштитник, Анти Нула, Балон

DEN 119.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направен од висок квалитет на калено-стакло за максимална нула заштита и без остатоци кога отстранети. 2.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката. 9 H цврстина, 99.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Вклучува 2 парчиња калено стакло екран заштитници.

Главните својства