.

РАКА У ПАТУВАЊЕ Удар Игла Везови Дополнителен Комплет | Везови Крои Удар Игла Почетник Комплет со Волна Предиво, и 8 Пластични Обрачот за Деца Возрасни Килим Hooking-Fox &

РАКА У ПАТУВАЊЕ Удар Игла Везови Дополнителен Комплет | Везови Крои Удар Игла Почетник Комплет со Волна Предиво,

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакетот Вклучува : 2 парчиња на ткаенина, со претходно обоен шема, 8" пластични обрачот, доволно предиво за секоја шема, 2 парчиња удар игли, threaders, заедно со инструкции за везови почеток.Прекрасна Шема за Комплет : Ние дизајниравме серија на слатки животни и растенија обрасци за нов бран удар игла.завршена работа може да се закачи како декорација во соба, канцеларија, ѕид, на врата, прозорец, книга полици, плакари, и така натаму.И исто така можете да се шие на торба, облека и други места што сакате да ги додадете.Мека Предиво : Чиста волна предиво ќе обезбеди меко и удобно се чувствуваат за работа.Ткаенината е чист памук, а нејзината дебелината е многу погодна за овој вид на удар игла.Неверојатен Подарок Избор : прекрасна пакување за полнење е совршена, како подарок за вашите пријатели,семејство.Вие исто така може да го користите овој везови удар игла за полнење да се направи торби, паричници, топлинска изолација влошки, виси украси и повеќе деликатна ракотворби, тогаш даде на вашите пријатели, роднини, колеги, соседи и соученици како шик фестивал подароци.

Главните својства