.

TLAPS Мат Црна AVT Стил Алуминиум LED Светло Бул Бар Четка Притисни Предниот Браник Решетка Решетка Стража Со Пропадна Плоча За 07-09 Jeep Wrangler Џ.К.

TLAPS Мат Црна AVT Стил Алуминиум LED Светло Бул Бар Четка Притисни Предниот Браник Решетка Решетка Стража Со

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Примена : За 2007-2009 Jeep Wrangler JK Сите Модели.Предниот Браник LED Бул Бар Гарда.AVT Серија LED Бул Бар, Рапави, Храбар & Напнат Дизајн.Направени од мала Тежина Алуминиум со Трајни Изградба / Matte ( Сатен Црн ) / Рамни Црни парична Казна Блескава Заврши Плус Гаранција за Изработка Само.Изградена Во Права Светлина Бар со 1 Ред на Led диоди / Висок Интензитет Led диоди Супер Светло Теренски Стил / Доаѓа со Светлосна Лента се Префрлите на Контрола. 100% Сосема Нов Во Парк.Прилагодено Со Цел Да Се Вклопи Во Вашиот Специфична Апликација.Обезбеди Предниот Браник & Решетката Заштита / Четка Чувари За Off-Road Употреба.Драматично Подобрување На Пристапноста & Изгледот На Вашето Возило.Вклучува Инсталација Настава.Професионалната Инсталација Е Секогаш Препорачливо.

Главните својства