.

LASSUM 10 КОМПЈУТЕРИ Хлапак за Чистење со Четки, Замена на Двојно Заврши Електрични Хлапак Жилет за Чистење со Четки

LASSUM 10 КОМПЈУТЕРИ Хлапак за Чистење со Четки, Замена на Двојно Заврши Електрични Хлапак Жилет за Чистење

DEN 143.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Хлапак за Чистење со Четки.Големина на(приближно) : 6.1 x1.4 x1cm /2.4"x 0.6"x 0.4".Двојно заврши четка, погодно за секојдневна употреба.Одлично за било хлапак.Пакетот вклучува : 10 Компјутери хлапак за чистење со четки.Двојно заврши четка, погодно за секојдневна употреба Одлична за било хлапак Спецификации : име на Производ : хлапак за чистење со четки Големина(приближно) : 6.1 × 1.4x1cm /2.4"x0.6"x0.4"Боја : Црна Пакет вклучува : 10 x Хлапак за Чистење со Четки.

Главните својства