.

Медовина Mallet Стоматолошки Коска Ширење Имплант Хируршки Синус Лифт Osteotomes Нерѓосувачки Челик Инструменти

Медовина Mallet Стоматолошки Коска Ширење Имплант Хируршки Синус Лифт Osteotomes Нерѓосувачки Челик Инструменти

DEN 334.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при спроведувањето на Клиничките Постапка.Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка.Стоматолошки Медовина Mallet : Тешко Коска Кревање Чекан Хируршки Ортодонција Нерѓосувачки Челик Инструменти.Едно Парче од не ' Рѓосувачки Челик Изградба Чекан ќе не одвои од се справи.Дава сила и издржливост.Единствени се Справи со Форма Создава помалку сила на забот, со што се намалува брзината на забот фрактури.Произведени за Оптимални резултати и Прецизност.Нерѓосувачки челик се користи со длето да се подели на забите и/или отстранување на коските.

Главните својства