.

Магнетни Веслање Машина Компактен Затворен Rower со Магнетни Тензија Систем, LED Мониторот и 8-Ниво на Отпор на Вредноста Фитнес Опрема за Домашна Теретана

Магнетни Веслање Машина Компактен Затворен Rower со Магнетни Тензија Систем, LED Мониторот и 8-Ниво на Отпор

DEN 1005.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

【8-Ниво Прилагодливи Тензија Отпор】Отпор на оваа веслање машина може лесно да биде рачно да се прилагоди од страна на отпор копче knob.Се одликува со 2.2-фунти CNC flywheel со 8 различни нивоа на тензиите за ефективен аеробик и издржливоста и ви обезбедува со голем предизвик фитнес искуство и опции за персонализација за различни цели за вас и вашето семејство. 【Молчи Фитнес Опрема за Домашна Теретана】 Избрани алуминиум железнички се исти со комерцијални одделение пластични лизгачки планината која обезбедува конзистентни и мазно лизгање акција.Тоа глајд модели во близина на тишина, спречување на вашата од вознемирувачки другите додека вежбате.Мешавина на шик црни, луксузни злато и сребро огледало flywheel, ова фитнес машина дава исклучи елегантен боја, кој го надградува вашиот простор веднаш. 【Следат Тренингот Резултати】На прилагодливи LED дисплеј може да се cycled да го прикажува времето, мозочен удар, растојание и калории изгори, помагајќи s можете да ги поставите вашите цели и да ги задоволат вашите фитнес достигнувања.Дополнителен уред рек ти овозможува да поставите стави на вашиот телефон и да ги гледате вашите омилени ТВ емисии за повеќе релаксирачки и поттикнување на вежбање. 【Сигурен Ергономски Изградба】12.2" x 9.8" широк 3 степен аглеста седло седиште е ергономски обликувани за да одговара на кривина на вашето тело. 11.8' x 4.4' голема, се лизга-отпорни и прилагодливи нога педали цврсто држете ги вашите нозе за зголемена безбедност кога се користат.На лесен-за-зафат дополнително поместена се справи со бар, исто така, им помага на вашите колена постојано се одржи удобно висина за ефикасно, здрава мускулите зграда. 【Ултра Компактен Дизајн, Без Потреба За Виткање】 Доаѓа со вграден-во транспортот тркала и вкупната димензија 80.3"L x 18.9"W x 31.5" H што го прави ова доста компактни машина, можете да се движите оваа магнетен rower да било тесен агол во секунди без да се губи време и енергија да се свитка до тоа.Пластична подлога е во прилог за спречување на rower од оштетување на вашиот кат додека во складирање.Против ѕид складирање висина : 32.7"Lx18.9"Wx80.3"Х Тежина Капацитет : 340 lbs. 1.Молчи фитнес equipment2.Погоден за лица до 6'11"3.Лесно простор за заштеда на енергија без folding Overall Dimension80.3"Lx18.9"Wx31.5"HDetail Dimension Please се однесуваат на сликата.Пакет Dimension47"L x 26"W x 9"HFolding Dimension32.7"Lx18.9"Wx80.3"HOverall Weight59 LBSPackage Weight70 LBSWeight Capacity340 LBS, 6'11".

Главните својства