.

Fuoequl Вакуум Прилози Додатоци Комплет за Чистење со Четка Млазницата Пукнатина Алатка за 1 1/4 инчи & 1 3/8 инчи Стандард Црево 6pcs

Fuoequl Вакуум Прилози Додатоци Комплет за Чистење со Четка Млазницата Пукнатина Алатка за 1 1/4 инчи & 1 3/8

DEN 277.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

1 1/4" Вакуум Прилог Влажно или суво вакуум пукнатини алатка за чистење тесни простори. 1 1/4" комунални млазницата со пластична четка, четка може да се отстрани, вакуум приклучоци за чистење на подот. 1 1/4" коњски влакна влакната тркалезна четка за чистење и бришење прашина бришење прашина маси и контра блузи, воздухот и греење отвори, мини и вертикална ролетни. 1 1/4 инчи (32-милиметри) Вакуум Пукнатина Алатка ,се Исчисти тесна област како под мебел, заедно страна на фрижидери, под кујнските апарати, греење канали и така натаму. 1 1/4" тапацир алатка, идеал на приврзаност за домашна чистење.Анти-статички Prfect за чистење троседот, скали и мали области. 1-3/8"(35mm) да 1-1/4"(32-милиметри) Адаптер Црево, користете 1-3/8-inch1 црево со 1/2-инчен додатоци.Сите во еден комплет - Вакум црево Додатоци комплет, продавница vac прибор Погодни за Стандард 32-милиметри и 35 мм Дијаметар на големината (НЕ СИТЕ) Видови на Правосмукалка .Ако Прилогот не ви одговара рака vac ,Можеби може да направи Уште еден Адаптер таа ќе работи добро. 6 Парчиња Правосмукалка Прилози Додаток Комплет Вклучува коњски влакна прашина Четка, Пукнатина алатка, Комунални Млазницата со Четка, Текстил алатка, Четка & Млазницата Комбинација алатка, и 35mm(1 3/8inch) за 32-милиметри (1 1/4 инчи) 1 1/4 вакуум прилози Адаптер.

Главните својства