.

Phil Rizzuto Потпишан Весник Circa 1940 година е 13.5x16.5 Врамени ГРБ Авто Holo NYY - MLB Autographed Разно Предмети

Phil Rizzuto Потпишан Весник Circa 1940 година е 13.5x16.5 Врамени ГРБ Авто Holo NYY - MLB Autographed Разно

DEN 5270.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Категорија; MLB Autographed Разно Предмети.Phil Rizzuto Потпишан Весник Circa 1940 година е 13.5x16.5 Врамени ГРБ Авто Holo NYY Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Фил Rizzuto сувенири.New York Yankees сувенири.

Главните својства