.

Vettore Neoprene 6 Pack Шише Превозникот, Екстра Дебела Изолација Бебе Шише Кулер Торба Чува Бебето Шишиња со Ладна или Топла Голема како

Vettore Neoprene 6 Pack Шише Превозникот, Екстра Дебела Изолација Бебе Шише Кулер Торба Чува Бебето Шишиња со

DEN 478.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

NEOPRENE : Направен од истата флексибилен материјал кој се користи во wetsuits.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тоа е одличен начин за транспорт на вашите пијалоци и чувајте ги добро заштитени од удари.Направени на wetsuit материјал, neoprene, која е винил и ПВЦ бесплатно!Одлична за одржување бебе шишиња, шишиња со вода, пивски шишиња или газирани пијалаци.Во текот на 4 мм дебел, тоа е подебел од најпознатите брендови на пазарот, и има многу простор да се водат околу оние поголем шишиња (вклопува шишиња до 3" во дијаметар).Пијалоци добро заштитени со екстра дебели neoprene.Останува исправен и има облик за да се спречи пијалоци од ѓубрето над (мора да има пијалоци во двете страни).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа исто така може да се користи за да се задржи оние кафе лименки топло или ладно.Изберете еден до денес, или дури и да добие еден за пријател!.Доаѓа во различни бои.НЕПОБЕДЛИВА ПОНУДА - 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Нашите Neoprene шише превозници доаѓаат со 30 ден парите назад гаранција; Обидете се тоа за 30 дена, без ризик со нашата не-кавга со пари гаранција за враќање; Едноставно тоа го сакаат или да добиете вашите пари назад; Ние стоиме зад квалитетот на нашите шише превозници и треба да некогаш имаат проблем кога превозникот ќе пристигне оштетени или сопирачки поради нема грешка на свој, ние ќе го замени 100% слободен.Печати на враќање превозот етикета.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Повеќето течности нема да бидат апсорбирани од страна на neoprene, па кога ќе се направи само за плакнење, избрише и да се откажам да се исуши.Тоа е шест пакет шише кулер секој родител треба да има.Печати на враќање превозот етикета.Лесно за чистење, или избрише со влажна крпа и висат да се исуши, или фрли во миење.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Нашите превозникот е наменета да се користат одново и одново.Употреба : Бебе шише превозникот шише за Вода превозникот Пивско шише/може да кулер дневните торба tailgating подарок Сода превозникот Спортски пијалок превозникот Сок кутија превозникот Кафе може да го држачот (чувајте ги на ладна или топла) Нашите шише превозникот е одлично за само за ништо што може да работи во неа.Тоа е идеален за чување шишиња со топла или ладна.Тоа одговара на повеќето стандардни големина шишиња со вода, сода, лименки и шишиња.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Главните својства