.

Електричен камин lilanping Круг Симулација Пламен, Ладно Валани Челик Материјал, Моќност 10w, Може да Се Користи за Декорација на Простор

Електричен камин lilanping Круг Симулација Пламен, Ладно Валани Челик Материјал, Моќност 10w, Може да Се Користи

DEN 1624.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

● Тешко може да се види разликата од реалниот пламен. ● Големина-18x80cm. ● Исто така, може да се користи во дневна, трпезарија, спална соба, студија, стаклена градина. ● Домот 10w електричен камин додава романтична атмосфера за вашата дневна соба. ● Само со декоративна функција, без греење функција.Материјал : ладно валани челични plate Colour : Black Size : 18x80cm Power : 10w пакување листа : Електричен камин×1 Precaution : 1. Производот е во вид, но поради надворешни фактори( како што е сончева светлина, монитори, лични познавање на бои), вистинската боја е предмет на производот што го добиваат.2. Над димензии рачно се мери.Податоците се за повикување само.

Главните својства