.

SEVENBEES Страна се Насликани Емајлирани Faberge Јајце Декоративни Шарки Накит Trinket Кутија Уникатен Подарок за Дома Декор

SEVENBEES Страна се Насликани Емајлирани Faberge Јајце Декоративни Шарки Накит Trinket Кутија Уникатен Подарок

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој накит кутија е метал занает.Големина(L * W *H ) : 2.4*2.4*5.8 во;Тежина : 0.77 lb.Емајлирани trinket кутија е Рака-насликани,рачно изработени.На оваа страна се насликани faberge јајце стил глеѓ шарки накит trinket кутија е многу погодна за накит собирање, дома декорација, уметноста колекција и high-end подароци.Ние ќе му дадеме подарок кутија за оваа убава накит кутија.Квалитет гарантиран : ако најдете било квалитетот проблем,ве молиме контактирајте со нас во времето ,ќе добиете бесплатен замена или целосно враќање на средствата.На faberge јајце се направени на сосема нов материјал цинк легура па јајце тело е фирма и про-средина.Опфатени со lustrous и мазна глеѓ, тоа полн со многу висок квалитет, rhinestones, што го прави јајце таписерии и богата боја.Па тоа е сосема погодна како подарок или збирка на роднини и пријатели.

Главните својства