.

[2 Pack] WEVOVE Firestick Далечински Покрие 3 2021 4k|4k Max|Лајт, Силикони Далечински Покрие со врвка за околу Рака, Далечински Контрола Опфаќа(Сјај Жолта/Rose Red)

[2 Pack] WEVOVE Firestick Далечински Покрие 3 2021 4k|4k Max|Лајт, Силикони Далечински Покрие со врвка за околу

DEN 191.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Полесно Да се Најде] Овие firestick 4k покрива со светла боја направи можете да го лоцирате вашиот далечински брзо кога имате повеќе remotes измешани заедно.И жолта 4k firestick далечински маска може да светат во темно, можете да го најдете лесно во текот на ноќта.Answer : ___________________________ Note : Инјектираат енергија преку табела светилка, светилката, наплив на мобилен телефон, изложување под светлата за долго време пред да ја употребите оваа firestick покрие ќе го направи тоа сјај посветла во темнината.Топло совети : Не блескав цело време, благодарение на својот блескав теорија. [Максимална Заштита & Lanyard] На firestick далечински корица 3-та генерација може да се заштити вашиот далечински од прашина, гребнатини и удар, да се спречи детето од отворање на задниот поклопец на батеријата од далечинскиот управувач од изгубеност, тоа играње неселективно.Во меѓувреме екстра lanyard може да биде прикачена на далечинскиот да ви помогне да задржете го далечинскиот лесно. [Премиум Силиконски Материјал] На firestick далечински силиконски маски се изработени од еко-пријателски силикони, мека и издржливи, безопасни за вашите миленичиња, деца и семејства.На задната страна на firestick заштитни случај корица има анти-лизга текстура дизајн, тоа може да се заштити од случаен капки, додава контрола и да се обезбеди поголема безбедност за да го firetv далечинското. [Совршено се Вклопуваат] Овој firetv далечински покрие 3 2021 се вклопува удобно и дебелина не е само право.На firestick ракав е дизајниран за Fire Stick (3-та Генерација)2021 Ослободување на Далечинскиот Управувач, ТВ Коцка,Fire Stick 4 K/4 K Max,Fire Stick Лајт,Fire Stick (2 Генерација).НЕ е компатибилен со ТВ Основните Издание, Firestick(1 Генералот/2. Генерација) Pre-2018 пуштен на слобода,Toshiba/Insignia TV remote.Топло Совети : Pls се споредат со твоите firestick модел одговара или не, пред да ги купите. [Купи Без Жалење] Вашето задоволство е нашиот приоритет, ние нудиме професионална услуга за клиентите.Ве молиме кажете ни во случај на било која цел-за прашања поврзани за брз поддршка на корисниците на.(Само со Силиконска Маска Случај, Не Спаѓаат за Далечинска Контрола).

Главните својства