.

Научи Моите Деца Bathtime ABCs Играчка, Сина

Научи Моите Деца Bathtime ABCs Играчка, Сина

DEN 284.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се учат на вашето дете со писмо во bathtime. 26 Лебди пена букви и 26 Пена Стои. 2 Squirtees.Појавување на бања книга.Складирање торба и настава совети.Научи Моите Деца Бања време ABCs прави за учење на азбуката во бања двете, забавни и образовни.Бања време е екран-слободна зона која обезбедува добра можност за зафатен родителите да ги учат на ABCs.

Главните својства