.

Детска Забава со Skylanders Imaginators Порталот Сопственици Пакет за Wii U w/ БОНУС Господар Заседа

Детска Забава со Skylanders Imaginators Порталот Сопственици Пакет за Wii U w/ БОНУС Господар Заседа

DEN 1864.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Несогледливи Можности да се Создаде со Skylanders Imaginators Порталот Сопственици Пакет : . 1 - Мајстор Заседа Фигура.Skylanders Imaginators Порталот Сопственици Пакет - Wii U (Wii U) ОСЛОБОДЕТЕ ја ВАШАТА ИМАГИНАЦИЈА Kaos има откриени антички моќта на Умот Магија и се користи за да се создаде незапирлива армијата на Doomlanders!Eon е повикувајќи се на сите Порталот Мајстори и Skylands' најголема мистика борците, Senseis, да се запре Kaos и неговите потчинети.Сега, мора да се користи моќта на вашата имагинација да се создаде свој Skylanders да се борат во крајна авантура заедно со семоќниот Senseis да се спаси Skylands.Се качат на Епска Нова Авантура Користите Imaginite Создавање на Кристали да се Создаде Свој Skylanders Сенсеи Skylanders се Крајната Мајстори на Семоќниот Небото-Хи Сили се Борат да се Спаси Skylands со Сенсеи и Imaginator Skylanders Користат 10 Различни Битка Класа Видови да го Порази Kaos и неговите Потчинети да си Игра Со Пријатели во КОКОШАРНИК и глава-до-Глава Трки Освои Сите-Нова Страна потраги & Мини-игри Купи овој пакет само ако веќе сопствено на на следниве Skylanders видео игри и соодветни портали : Skylanders Super Chargers, Skylanders Стапица Тим, Skylanders Swap Сила или Skylanders Гиганти.Несогледливи Можности да се Создаде со Skylanders Imaginators Порталот Сопственици Пакет : Skylanders Imaginators Видео Игра 1 Imaginite Создавање Кристал – Оган Создавање Кристално 1 Налепница Лист Колекција Постер кој комплетен сет на Skylanders Imaginator Бројки Донесе Skylanders на Живот!и да се изгради крајната тим со над 30 Skylanders да се соберат и несогледливи можности да се создаде.Сите Skylanders Spyro е Авантура, Skylanders Гиганти и Skylanders SWAP Сила, Skylanders Стапица Тим, Skylanders Super Chargers играчки работат во Skylanders Imaginators видео игра.Продолжи со својата авантура во движење со Skylanders Создателот companion апликацијата.Преземете ја бесплатно придружник стан и да се создаде свој Skylanders во движење, споделување вашите креации со пријатели и купување борци Imaginator Картички, борци 3 D Imaginator Личности и повеќе.Starter Pack НЕ се вклучени.

Главните својства