.

Економски Замена Хлапак Фолија&Машина Поставена за Браун Браун За Серија 3 21S 32S 320S-4 330S-4 340S-4 350CC-4 Сребро.

Економски Замена Хлапак Фолија&Машина Поставена за Браун Браун За Серија 3 21S 32S 320S-4 330S-4 340S-4 350CC-4

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Во рок од 18 месеци, вашиот хлапак ќе се намали во просек од 6,000,000 влакната.Во остварување на оваа значителна задача, сечење делови постепено ќе се истроши и вашиот избричат може да стане помалку блиски и удобно.Затоа се препорачува промена на вашата хлапак е фолија и машина блок на секои 18 месеци да се одржи вашата хлапак е максимална ефикасност.За ефикасна отсекува секој ден.Се вклопува Браун Серија 3 (320-4, 340 w/d-4, 350-4, 380-4, 390-4) и Тројно Дејство Free Float shavers Компатибилен со : Серија 3 300s, 310s, 320s, 340 S, 350cc, 390 CC, 3000 BT, 3010s, 3040s, 3050cc, 3070cc, 3080s, се чисти редовно.Овој објект е економски afforable замена дел.можете да ги обноват вашиот стар хлапак главата со таква добра цена замена дел.Пакет се вклучени : 1pcs резервни замена Хлапак фолија & Машина.Одговара Број на Модел : 300,320,330,340,360,370,380 350 CC,370 CC,390 CC,395 CC 320 S-3,340 S-3,350 CC-3 320s-4,330 s-4,340 s-4,345 S-4,350 cc-4,350 cc-5,360 s-4,360 s-5,370 cc-4,380 S-4,390 cc-4 Cruzer6 Чисти Хлапак.

Главните својства