.

MightySkins Кожата Компатибилен со ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 headset (Слушалки) - Жолта Мермер Крај | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил заврши Покрие | Лесно да се Примени, да ги Отс

MightySkins Кожата Компатибилен со ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 headset (Слушалки) - Жолта Мермер Крај | Заштитна,

DEN 2265.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

ИГРА ВО СТИЛОТ : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки!Не ми се допаѓа Жолтата Мермер Крајот Дизајн?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки ќе бидат како единствен како што се!.ЗАДОВОЛСТВО : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Mighty Skins МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа НЕ е ТЕШКО случај.Дали Сакате на Вашиот ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки за Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Оваа Жолта Мермер Крајот кожата е совршен начин да се покаже исклучите вашиот стил!Или со стотици други Mighty Skins дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да го Заштитите Вашиот ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки?Со Mighty Skins вашиот ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покријте ја ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство !Mighty Skins се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U. , и поддржани од страна на нашите задоволство !Детали за производот : Винил decal налепница НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ Мат Финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки Стотици различни дизајни ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 не се вклучени Слушалки.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот Mighty Skins винил decal лесно & со прецизност на вашиот ПДП Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.

Главните својства