.

Jdiano ЛАТ Повлечете Надолу Лентата за 39,47 Инчи Кабел Машина Прилози,со Пластична Рачка Tricep Притиснете Надолу Лентата за Макара Систем ЛАТ Pulldown Тежина на Машина Дод?

Jdiano ЛАТ Повлечете Надолу Лентата за 39,47 Инчи Кабел Машина Прилози,со Пластична Рачка Tricep Притиснете

DEN 2316.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Повеќе Компатибилност】 лат pulldown бар е добар прилог на вашата домашна теретана.Тоа може да биде поврзан на било кој од вашата домашна фитнес кабелски системи, како што се кабел машина, DIY pully систем, Смит машина и сл.Нашите лат бар прилог е опремен со carabiner, што ќе ви овозможи слободно да ја промените машина ви треба. 【Идеален за Вежби】лат повлечете надолу лентата е Идеален за вршење на високо-позиција се повлече надолу акции, tricep притиснете надолу, исправен редови, директно бар кадрици, со седиште редови.Дизајниран е да ги развиете вашите tricep, bicep, грбот, рамото, abs и да се подобри вашиот tricep bicep зафат сила, многу ефикасни во согоруваат масти и градење на мускулите на горниот дел од телото. 【Издржлив Материјал】 Добро изградена со здрав челик и обложено со хром слој за да се спречи корозија или ' рѓа, може да ги одржуваат оптимални перформанси, дури и по долг рок. 【ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ се СПРАВИ со】 Направени од ЕВА и да не ' рѓосувачки челик, надградена зафат се справи со обезбеди ергономски и цврсто фатете за време на вашиот тренингот, минимизира рака замор за удобно вежба. ☛Тоа е еден од најдобрите избори за вас.

Главните својства