.

Заврши Трактор 3019-2868 Појас Компатибилен Со/Замена За Универзални Производи

Заврши Трактор 3019-2868 Појас Компатибилен Со/Замена За Универзални Производи

DEN 728.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : Димензии : 5/8" од 281 1/4", Шумата.Компатибилен со/Замена за 13425. 1 година гаранција ги покрива вас во текот на одгледувањето и бербата на грозјето сезони. 100% нов Појас ги исполнува ОЕМ квалитет за трактори и фарма опрема.Опис : Belt Note : 5/8" од 281 1/4" Woods Universal Производи DB Електрични е вашиот одат-на извор за квалитет на електричните делови за возила од секој облик и големина – од мотоцикли и atv настана за автомобили, камиони и чамци.Нашите инженери работи во тесно партнерство со водечките фабрики да се развие електрични компоненти кои се изврши и одговара на ОЕМ стандарди.Се наоѓа во Kingsport, Тенеси, луѓето на ДБ Електрични направи тоа нивната цел е да ја добиете вашата возило се врати на патот, поле, патека или вода.Тие се голема гордост во обезбедување на врвен квалитет на производи за кои ќе се задржи се движи напред.

Главните својства