.

Голема Вежба Мат 78x51 15MM Екстра Дебели крупните Јога Мат Не се Лизга Тренингот Мат за Домашна Фитнес, Пилатес со Еластична Рака Јога Торба

Голема Вежба Мат 78x51 15MM Екстра Дебели крупните Јога Мат Не се Лизга Тренингот Мат за Домашна Фитнес, Пилатес

DEN 1118.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

6'x4' ЕКСТРА ГОЛЕМИ МАТ ВЕЖБИ БЕЗ ОГРАНИЧУВАЊЕ - Екстра долг и екстра широк јога мат е двоен на стандардна големина еден јога мат.Екстра-големи простор дозволува 2 човек да направи било светло кардио вежби како Јога, Пилатес, Медитации, Истегнување, Јаже скокнеш и боса тежина обука, sunch како Push-up прозорци, Lunges, Squats, и Calisthenics.УЛТРА 15 MM ДЕБЕЛИНА ЗА ЕКСТРА АМОРТИЗИРАЊЕ s, исто така, може да биде мулти-цел перница, како пикник ќебе, Кампување перница, бебе да ползи пракса мат.

Главните својства