.

Случај-Мате - Google Пиксели 2 Паричникот Случај - Паричникот Folio - Кожен Паричник - ID + Картички + Парични - Заштитен Дизајн за Пиксели 2 - Црна

Случај-Мате - Google Пиксели 2 Паричникот Случај - Паричникот Folio - Кожен Паричник - ID + Картички + Парични

DEN 119.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рачно изработени вистинска Кожа.Посебна слотови за вашиот ПРОЕКТ, картички и готовина.Рафинирани копчиња со природни чувствуваат.Интегрирани случај сигурно има вашиот Уред во место.Сè што ви треба е на едно место во овој фино направена, вистинска Кожа Случај-Мате Паричникот Folio.Кој четири слотови за вашите картички и џеб за пари, овој софистициран дизајн е мора да има за господин во движење.Овде, во Случај-Другарче, ние знаеме дека во некој случај, не е само нешто што се Лизга на задната страна од вашите Google пиксели и се заборави.Тоа е моден Додаток во сопствената право.Телефонски случај изразува вашата личност, accentuates вашиот изглед, и - најважно - ги штити вашиот Google пиксели.Но, само затоа што тоа е практична потреба не значи дека тоа не може да биде убава.Изберете го вашиот стил!.

Главните својства