.

Spigen Калено Стакло Екран Заштитник [Glas.tR EZ ОДГОВАРА] наменета за 2021-2022 Мерцедес Бенц E-Class/GLE / 2018-2022 AMG GT 4-Врата - Мат/Анти Прст Печатење

Spigen Калено Стакло Екран Заштитник [Glas.tR EZ ОДГОВАРА] наменета за 2021-2022 Мерцедес Бенц E-Class/GLE /

DEN 2287.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

[EZ Одговара] иновативна, авто-усогласување алатка за лесен за инсталација.Калено стакло издржливост оценет во 9 H цврстина. [Мат Анти-Отсјај/Отпечатоци] Oleophobic слој за сјајот и дневни отпечаток отпор.Допрете поставеност гаранција кавга слободен пристап и без одлагање.Мерцедес-Бенц E Класа / GLE Екран Заштитник, Наменета за 2022/2021 Мерцедес-Бенц E Класа / GLE.

Главните својства