.

Среќа Франк е Брада Средување на Полнење со Јапонски Брада Ножици и Вол Рог рачно изработени Мини Брада Чешел за Мажи - Мустаќи Чешлање Комплет за Мажи со Мустаќи Че

Среќа Франк е Брада Средување на Полнење со Јапонски Брада Ножици и Вол Рог рачно изработени Мини Брада Чешел

DEN 359.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

25" долго со 2.Направени од страна на експерт bladesmiths користење на Јапонски steel Powder-обложена во црно за стилски finish Armed со напнатост knob да се прилагоди на стегање Предности & Benefits When станува збор за лицето коса чешлање, нашите професионални брада ножици за полнење за мажи дава исклучителни резултати.Вистински Вол Рог рачно изработени Џеб Comb Our мажите чешлање чешли се занатски-направени со користење на премиум материјали и традиционални техники.СТАТИЧКИ-СЛОБОДЕН парична КАЗНА ЗАБ ЧЕШЕЛ : Да се помогне да ја скроти frizz, нашите detangling чешел не стапица статички електрицитет, помагајќи да се балансираат на вашата коса е електричен полнеж; Дизајниран за да се отстрани јазли и чешел фоликул без влечење, оваа парична казна заб чешел нуди најздравите брада грижа е можно.Со секое парче ретки и особено уникатен, вашите најблиски, ќе добие навистина лична и вредни третираат уредно чуваат во подарок-подготвени кутија.ПРОФЕСИОНАЛНИ MOUSTACHE НОЖИЦИ : Мерење 6.Помага да се Скроти Frizz – нашите рог чешел е статична-слободен за негувани до совршенство погледне во seconds Detangles на Јазли - идеален detangler чешел за планирам низ без tugging или breakage Precise Сечење & Кроење - супер-остри и совршено избалансиран за утеха на движи и точноста Внимателен Мажите Чешлање Gift This ексклузивни и досега-практична 2-парче брада алатка за полнење прави идеална брада подарок кутија за секоја прилика.ВИСТИНСКИ РОГ МУСТАЌИ ЧЕШЕЛ : Нашата 3" долго мажите чешел за коса е направен од супериорен квалитет вистински вол рог позната по својата коса корисни квалитети; Секоја од мали чешли за момчиња е страна намали, облик, и убаво полиран, фокусирајќи се на донесувањето од убавина, додека зачувување на нивните карактеристики.

Главните својства