.

Divatla Посебни Til' Смрт Неонски Знак, 5v USB Напојување. Пинк Убав Неонски Светлина со Dimmable Switch.

Divatla Посебни Til' Смрт Неонски Знак, 5v USB Напојување. Пинк Убав Неонски Светлина со Dimmable Switch.

DEN 1583.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Уникатен Дизајн】 За Смртта Неонски знак Направен од највисок квалитет јасно акрилик и LED осветлување неонски лента, знак е светла, но не glarbing.Заличи вашиот свет со ова незаборавно неонски знак, може да се направи вашиот дом светло и уметнички. 【Осветленоста на вредноста】Розова неонски Знак светлина со една симпатична dimmer switch, можете лесно да го вклучите или исклучите со притискање на прекинувач.и да ги прилагодите јачината на светлината, како ви се допаѓа со долго притискање на неонски знак.Можете да ја задржи оваа симпатична светлина долниот како ноќно светло кога ќе се спие во текот на ноќта. 【Апликација】Совршен неонски знак за дома, ѕид, кревет страна, канцеларија и продавница декорација.Исклучителен подарок специјален дизајн неонски знаци може да биде одличен подарок за Божиќ, годишнина, свадба, празници,или кул љубов подарок за жена, родители, пријатели,колеги, девојки, момчиња, деца. 【Крајот Капи Декорација】Различни од знаци од други производители, секој на нашиот единствен неонски знак има Совршен Крајот капа на крајот на светлината лента.Тоа не само што може да се спречи led диодите од протекување, но, исто така, играат декоративни улога.Со Крајот капи, знак изгледа удобно и убаво.Беа тим на одлуки и дизајнери со одличен вкус во Убавина.Нашиот сон е да се донесе неонски уметност во everybodys живот.Придружете ни се !Се си единствена премија неонски знак за вашиот бизнис/настан/комерцијални/дома декор. 1. ИздржливиНие нудиме најдоцна во неонски flex технологија која е посилна и полесни од стакло неонски. 2. Енергетски ефикасниНашата неонски знаци се и економски и безбедност.Тие имаат ниска потрошувачка на енергија и услуга на животот на над 50.000 часа.LED неонски знак е око-фаќање прилог на вашата свадба, партија или специјален настан ! !. 1. ИздржливиНие нудиме најдоцна во неонски flex технологија која е посилна и полесни од стакло неонски.2. Енергетски ефикасниНашата неонски знаци се и економски и безбедност.Тие имаат ниска потрошувачка на енергија и услуга на животот на над 50.000 часа. 3. Лесно да се ИнсталираСите наши знаци доаѓаат со пред-drilled дупки за лесно да виси и монтирање на ѕид. 4. Ниска ОдржувањеСите наши знаци се многу трајни и лесни да се чистат.

Главните својства