.

MOSTPLUS Фарови LED светилки drl Проектор Пред Светилка Компатибилен за 2012-2014 Toyota Camry

MOSTPLUS Фарови LED светилки drl Проектор Пред Светилка Компатибилен за 2012-2014 Toyota Camry

DEN 2133.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен за 2012-2014 Toyota Camry.Боја : Црна домување, Бела светилки drl ,Килибар Blinker.Вклучувајќи : пар опашка светло (лево и право), вкупно 2 парчиња.Лесен за инсталација : Plug&Play, исто како и оригиналот да го инсталирате.Ве молиме проверете го вашиот автомобил информации пред да купите.

Главните својства