.

ПЕТИ Вода Веслање Машина за Домашна Употреба Вода Rower Машина со Прилагодливи Отпор LCD Монитор Затворен Машина за Кардио Тренингот Спорт Фитнес 330LB Максимален Капац?

ПЕТИ Вода Веслање Машина за Домашна Употреба Вода Rower Машина со Прилагодливи Отпор LCD Монитор Затворен Машина

DEN 10799.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Вежбање Кога се Доживее Забава на Морепловството】Искуство од вистинскиот живот отворено веслање искуство со вода, веслање звук на резервоарот и на форма дизајн на машината.За време на вежбање со веслање машини, повеќе од 84% од телото мускули се мобилизирани, со што се овозможува целото тело да биде правилно и сеопфатно остварува. 【Здрав ви обезбедува реална веслање искуство благодарение на неговата отпорност на вода систем со зголемување или намалување на количеството на вода во резервоарот за персонализација на искуство. 【Лесно Транспортна & Складирање】Опремени со pulleys кои го овозможуваат лесно движење на водата веслање машина насекаде.Висока Густина не-означување гумени тркала совршен за лесен транспорт и чување на исправен кога не е во Употреба.Се препорачува да се постават во исправена позиција против ѕид за складирање. 【Голем LCD Монитор】голем LCD монитор на вода веслање машина песни вашиот фитнес податоци, вклучувајќи време, брзина, калории толпата и така натаму, што го прави вежбањето поинтересно. ✪ Зошто Да Го Одберете Нас? - Вода Resistance The ножеви на вода веслање машина обезбеди неограничен отпор и динамичен одговор предизвикан од хармонична интеракција со вода, луѓето и им даваат реална веслање тренингот искуство.На отпорност на вода промени врз основа на вашата брзина на удари и ви овозможува да се зголеми и намалување на напнатост со додавање на повеќе/помалку вода.- Мулти-Функционални LCD Monitor The Rower екранот панел покажува податоци на Калории, Време, Брзина и Растојание, следење на обуката податоци за време на работа надвор.- Не се Лизга Нога Pads The веслање машина со не се лизга нога педали кои ќе обезбедат долниот дел од телото стабилност без оглед на вежбањето интензитет.- Корисна Транспорт Wheels This опрема е зајакната со тркала, кои им овозможуваат лесен транспорт, отстранување на потреба да го носи тоа од една соба во друга.Оваа опрема карактеристики хармоничен дизајн кој овозможува да погодно продавницата тоа вертикално кога не е во употреба.✪ Спецификација : - Материјал : Алуминиум Легура - Собранието Големина : 230*60*52cm/90.5*23.6*20.4 inch - Тежина Капацитет : 150kg/330lbs - Функција : Ублажување на ' Рбетниот Притисок, Заштита на Колена, ги ублажува Рамената и Грбот, да се Спречи Lumbar Мускулите Вирус✪ Одлична Услуга : - Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања, може да се купи со доверба.- Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.Ви благодариме за добра комуникација!- Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-15 работни дена.

Главните својства

- Material:
Aluminium Alloy
- Assembly Size:
230*60*52cm/90.5*23.6*20.4inch
- Weight Capacity:
150kg/330lbs
- Function:
Relieve Spinal Pressure, Protect Knees, Alleviates Shoulders and Back Pain, Prevent Lumbar Muscle Strain
✪ Excellent Service:
- We offer 100% Money Back or Exchange if the product has any quality issues, you can buy with confidence. :
- We offer 24 hours online customer service, please feel free to message us if you have any questions. Thanks for good communication! :
- We promises to ship within 24 hours, and the delivery time is 7-15 working days. :