.

Star Wars На Mandalorian Бебе Yoda Унисекс 5-Pack Ниска Намали Глуждот Чорапи

Star Wars На Mandalorian Бебе Yoda Унисекс 5-Pack Ниска Намали Глуждот Чорапи

DEN 407.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Овие чорапи се официјално лиценцирани Star Wars стока.Дојде заврши во Star Wars брендирани пакување.Совршен за секој љубител на новиот хит шоу На Mandalorian.ДЕТЕТО : Фанови се падна во љубов со ликот што тие го нарекуваат "Бебе Yoda" и сега тие може да го однесе секаде одат на нивните чорапи.Совршен суптилноста да им даде на училиште или канцеларија облека возбудлива поттик.АВТЕНТИЧНО СТИЛИЗИРАНА ПО СЕРИЈА : Star Wars колекција на чорапи се стилизирана да биде симпатична, забава, и да ги следат поп-културата сензација од Дизни Плус стриминг серија На Mandalorian. 6 ПАРА НА ЧОРАПИ за ДА ИЗБЕРЕТЕ ОД : * Секој пакет содржи пет уникатен чорапи за да изберете од.По една за секој ден од неделата.Направени од 97% Полиестер/3% Spandex тие се меки и еластичен.ЧЕВЛИ ГОЛЕМИНА 4-10 : Овие се одлични чорапи за жените, тинејџери и деца.Започнете некоја колекција, се разменуваат со пријателите, да се даде како подароци, или да додадете на било кој постоечки Star Wars колекција.Одлично за Божиќ подароци, Мајки Ден, Дипломски, итн.Овие чорапи се официјално лиценцирани Star Wars стока.Дојде заврши во Star Wars брендирани пакување.Совршен за секој љубител на новиот хит шоу На Mandalorian.

Главните својства