.

Венец Закачалка, Прилагодлив Венец Вратата Закачалка за Пред Врата се Протега од 15 до 25 Инчи, Текот На Вратата Куки за Божиќ Венци Украси за Кука

Венец Закачалка, Прилагодлив Венец Вратата Закачалка за Пред Врата се Протега од 15 до 25 Инчи, Текот На Вратата

DEN 191.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Таа е погодна за сите врати со дебелина помала од 1.И венец закачалка не треба да се собираат, не се потребни никакви алатки, без завртки, без лепак, па нема да го оштети вашиот вратата.Нема повеќе да се грижиш за вашата врата да се оштетат.Висок квалитет на метал и генијален телескопски дизајн го прават овој вратата венец закачалка многу постабилна и издржливи потребата за вашата врата венец.Тоа може да се одржи тешки паѓа венец и не е лесно да се деформирани.Гарланд закачалки може да биде совршено го закачи на вратата од различни материјали, како што се дрвени врати, стаклени врати, метални врати и така натаму.Прилагодливи Венец Вратата Закачалка : метал гарланд закачалка може да се прилагоди во должина од 15 до 25 инчи, ширина : 1.Божиќ Венец Закачалка : Погоден за различни типови на врати, вратата куки се дизајнирани да се откажам венци, празник украси и нешто што може да висат за да ви помогне да додадете празничната атмосфера и да се организираат предмети.Притиснете на копчето за враќање назад на венец закачалка, се повлече надолу или им помогнам на закачалка според големината на гарланд, и отпуштете го копчето по прилагодување на саканата висина.Оваа гарланд кука е погоден за бесење на различни објекти, не само за различни влезната врата украси, како што се Божиќ венци, ноќта на Вештерките венци, Велигден венци, Божиќ украси, ноќта на Вештерките украси и затворен или отворен.18 инчи, и вратата кука ширина : 1.Високо-квалитетни Материјали : пред вратата венец hanger се направени од издржлив метал материјал, издржлив, мазна површина и мека перница заштита на вратата од гребнатини, најдобар избор за домашна употреба.Притиснете на копчето за враќање назад на гарланд закачалка, се повлече надолу или им помогнам на закачалка според големината на гарланд, и отпуштете го копчето по прилагодување на саканата висина.Тешки-должност дизајн може да носи 20 килограми.Заштита на Вратата од Гребнатини Вратата Закачалка Зад вратата куки за бесење е дизајниран мека заштита влошки во неколку места, за да се заштити од врата на врата рамка од гребнатини и играат одредена улога во не се лизга, се направи венец кука не се движат по случаен избор како вратата се отвори или затвори.Мултифункционален Гарланд Закачалка : Ова гарланд кука е погоден за бесење на различни објекти, не само за различни влезната врата украси, како што се Божиќ венци, ноќта на Вештерките венци, Велигден венци, Божиќ украси, ноќта на Вештерките украси и внатрешна или надворешна, но исто така многу погодни за виси Во дневната соба или во спалната соба, облека, капи, торби, чадори и други дневни потреби, куките може да биде заменет во секое време каде што сакате да се стави на нив, за да ги задоволат вашите различни потреби.

Главните својства