.

GFDesign Електрични Хлапак за Чистење со Четки Жилет Почиста Поставен Најлон Влакната на ПП се Справи со - Сет од 8 (Црна)

GFDesign Електрични Хлапак за Чистење со Четки Жилет Почиста Поставен Најлон Влакната на ПП се Справи со - Сет

DEN 143.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Многу лесен за чистење хлапак / жилет.Различни 2 стилови четки.Повеќе соодветна големина, повеќе лесен за употреба.Работи со сите брендови.Сет од 8, 4 парчиња за секој стил.Производ Карактеристики : Име на Производ : Хлапак за Чистење со Четки Материјали : Најлон и PP Size : 4.3 x 0.6 инчи / 110 x 14 mm и 3.3 x 0.6 инчи / 84 x 14 mm Боја : Црна Пакет се Вклучени : 4.3" Чистење со Четка x 4 3.3" Чистење со Четка x 4.

Главните својства