.

Јоги Berra Потпишан Официјален Нова Ера шапка Нане Autograph Jsa Грб Hof Yankees капа - Autographed Капи

Јоги Berra Потпишан Официјален Нова Ера шапка Нане Autograph Jsa Грб Hof Yankees капа - Autographed Капи

DEN 9590.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Капи.Јоги Berra Потпишан Официјален Нова Ера шапка Нане Autograph Jsa Грб Hof Yankees капа, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Јоги Berra сувенири.New York Yankees сувенири.

Главните својства