.

JIJIAO Поправка и Замена на Делови на Тастатурата Flex Кабел за BlackBerry Q30 Делови

JIJIAO Поправка и Замена на Делови на Тастатурата Flex Кабел за BlackBerry Q30 Делови

DEN 1620.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.Тастатура Flex Кабел за Black Berry Q30. Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.1. Висок квалитет на тастатурата flex кабел замена за Black Berry Q30.2. Овој дел се користи за да го замени вашиот оштетени или нефункционален еден.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Инсталација на секој нов дел треба да биде направено од страна на квалификувано лице.Ние нема да бидат одговорни за било каква штета предизвикана во текот на инсталацијата.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства