.

Sylvania 64200 - MC70T6/U/G12/930 PB 70 вати Метал Halide Сијалица

Sylvania 64200 - MC70T6/U/G12/930 PB 70 вати Метал Halide Сијалица

DEN 540.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја/Крај : Јасно.Температура на бојата : 3,000 К Просечно Траење : 15000 часа.Lumens (светлина излез) : 5120. CRI : 95. 70 вати - T6 - Би-Pin (G12) База - 3,000 К - Јасен - со Високи Перформанси - Универзална Горат - Metalarc - Powerball - Керамички Sylvania Метал Halide КРИЕШЕ Сијалица.

Главните својства