.

WINMI Соја Тегла Миризливи Свеќи,Ароматерапијата Свеќи Подарок Сет за Жени и Мажи

WINMI Соја Тегла Миризливи Свеќи,Ароматерапијата Свеќи Подарок Сет за Жени и Мажи

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Природни Материјали : Направена од природни растителни соја восок, масло од кокос, чисто природни етерични масла, чист памук без чад восок јадро, ова ароматерапијата свеќи уживаат дури и чиста гори, да се обезбеди чиста и заврши мирис.Топло блискиот белешки : frankincense, нане и ylang-ylang; база белешки : абонос и сандаловина.Релаксација и Хармонија : чистење спокојство на миризлива свеќа зголемува позитивна енергија и oozes релаксација и хармонија за да се создаде тивко и хармонична атмосфера да ви помогне во олеснување на замор, ослободување од стрес, и ќе се смириш.Мали Pleasance во Животот : Престојуваат во соба со свеќи и мирис, читање, рекреација и слушање на музика може да биде нешто прекрасно.Свеќи може да бидат ставени во спалната соба, ресторан, бања и на други места.Поздравам еден нов ден во прекрасна атмосфера.Стилски Подароци : Нашата миризливи свеќи доаѓаат со исклучителна пакување, кутии.Тие се исклучителна и топло подарок за вашиот љубовник, семејство и пријатели, особено погоден за Денот на Вљубените, Роденден, Свадба Сувенири, Божиќ и Нова Година.Направена од нашиот природен восок и чист памук, фитили, нашиот круг-форма cuplike стакло миризливи ароматерапијата Свеќи е уникатен и елегантен, и ќе биде убава додаток за секој дом.Тоа носи топлината на вашиот дом, со пријатни мириси, помагајќи ти да се опуштите и да се смири.Тоа е, исто така, топло подарок за љубителите на, семејства и пријатели.Нашите миризливи свеќи доаѓаат со исклучителна пакување, кутии.Тие се исклучителна и топло подарок за вашиот љубовник, семејство и пријатели, особено погоден за Божиќ, роденден, свадба сувенири, и Нова Година.Направена од природни растителни соја восок, масло од кокос, чисто природни етерични масла, чист памук без чад восок јадро, ова ароматерапијата свеќи уживаат дури и чиста гори, да се обезбеди чиста и заврши мирис.Чистење спокојство на миризлива свеќа зголемува позитивна енергија и oozes релаксација и хармонија за да се создаде тивко и хармонична атмосфера да ви помогне во олеснување на замор, ослободување од стрес, и ќе се смириш.

Главните својства