.

Стен Musial потпишан авто $6 сметка PSA/ДНК Кардинали HOF ограничено издание валута - MLB Autographed Разно Предмети

Стен Musial потпишан авто $6 сметка PSA/ДНК Кардинали HOF ограничено издание валута - MLB Autographed Разно

DEN 5334.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; MLB Autographed Разно Предмети.Стен Musial потпишан авто $6 сметка PSA/ДНК Кардинали HOF ограничено издание валута, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Стен Musial сувенири.Ул.Луис Кардинали сувенири.

Главните својства