.

FAKEME Универзален Компјутер Јазик Домашен Стерео Моќни Длабок Бас Игри Звучник за PC Desktop Лаптоп, Таблет Помалку Нарушување - Црна

FAKEME Универзален Компјутер Јазик Домашен Стерео Моќни Длабок Бас Игри Звучник за PC Desktop Лаптоп, Таблет

DEN 1994.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погодни за повеќе уреди, како што се PC компјутери, лаптопи, таблети, паметни телефони, ТВ, проектори и сл.Dual јазик, висока јачина на звук, 2.1 канал стерео звук, произведуваат шокантно опкружувачки звук и ниските бас.Mellow и јасно timbre.Чиста и елегантен звук со висок квалитет со ненадмината ефект.Plug and play, едноставно внесете го USB-кабелот во вашиот deviceâ€s USB порта за моќ, и звучници кои се добри за да одат.Сина LED светло го подобрува на музика, гледање филмови и играње игри.Висок квалитет на контрола line за да ја прилагодите јачината на звук, уживаат во постојана репродукција на владата, без одлагање, нема потреба да се грижите за проблемот на ниска моќ.Опис : - Dual јазик, висока јачина на звук, 2.1 канал стерео звук, произведуваат шокантно опкружувачки звук и ниските бас.Mellow и јасно timbre.Чиста и елегантен звук со висок квалитет со ненадмината ефект. - Plug and play, едноставно внесете го USB-кабелот во вашиот deviceâ€s USB порта за моќ, и звучници кои се добри за да одат. - Висок квалитет на контрола line за да ја прилагодите јачината на звук, уживаат во постојана репродукција на владата, без одлагање, нема потреба да се грижите за проблемот на ниска моќ. - Сино LED светло го подобрува атмосфера на музика, гледање филмови и играње игри. - Погоден за повеќе уреди, како што се PC компјутери, лаптопи, таблети, паметни телефони, ТВ, проектори и сл.Спецификација : - Моќ Метод : DC5 V 600m A - Излезна Моќ : 3 W - Канал : 2.1 стерео звук - Кабел Должина : 1.4 м - Конекција : USB - Апликации : PC Компјутер, Лаптоп TV на Мобилен Phones Size Табела : 7.5x6x6cm/2.95x2.36x2.36inch Package Вклучува : 2 Парчиња Speakers1 Парче Аудио Cable1 Парче Корисникот Manual Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните својства

- Power Method:
DC5V 600mA
- Output Power:
3W
- Channel:
2.1 stereo sound
- Cable Length:
1.4m
- Connection:
USB
- Applications:
PC Computer Laptop TV Mobile Phones
Size Chart:
7.5x6x6cm/2.95x2.36x2.36inch :
Package Includes:
2 Pieces Speakers :
1 Piece Audio Cable :
1 Piece User Manual :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :