.

Камерата Метал Планината за Arlo, Arlo Про, Arlo Про 2, Arlo Про 3 - Прилагодлив Внатрешна/Надворешна Ѕид/Таванот Планината Компатибилен со Различни Безбедносни CCTV Камери за ?

Камерата Метал Планината за Arlo, Arlo Про, Arlo Про 2, Arlo Про 3 - Прилагодлив Внатрешна/Надворешна Ѕид/Таванот

DEN 261.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Масна, минимални и чист дизајн совршено се вклопува во секој ентериер и екстериер околина, куќа/индустриски/комерцијални простории кога се користи со било M6/6mm надзор видео/надворешна безбедносна камера монтажа заградата.

Главните својства