.

Ремингтон Хлапак Saver Аеросол спреј за Чистење, Модел SP-4 3.8 оз (Количество 6)

Ремингтон Хлапак Saver Аеросол спреј за Чистење, Модел SP-4 3.8 оз (Количество 6)

DEN 2090.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет од 6. Чисти s оригинални основачи беа претприемачи кои се поставени од Германија за да создаде работни места за себе и за другите во Америка.Тие се верува луѓе се она што го направи разликата.MTD продолжува своите наследство денес држејќи точно на овие основни вредности, давање назад кон луѓе и заедници ние се јавам дома, создавање на работни места и развивање на иновативни производи.

Главните својства