.

Blackhead Смена Алатка 7 Компјутери Pimple Blackhead Смена Extractor Алатка за Полнење Comedone Extractor Алатка Акни, Отстранување Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Blemish Whitehead Отстранување с?

Blackhead Смена Алатка 7 Компјутери Pimple Blackhead Смена Extractor Алатка за Полнење Comedone Extractor Алатка

DEN 1732.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прво ставите топла крпа на лицето област да се отвори порите, А потоа избришете вашиот пора област и алатки со алкохол пред/за време и по.Ве молиме погледнете го вториот производ слика за детални големината на comedone extractor алатка.

Главните својства