.

Господар Масажа Пакет-n-go Масажа Комплет - Преносни со Лицето Надолу Tabletop Масажа Комплет Совршен за Лесно Да се Носат Со 2 Боја на Избор, 1Count

Господар Масажа Пакет-n-go Масажа Комплет - Преносни со Лицето Надолу Tabletop Масажа Комплет Совршен за Лесно

DEN 2279.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тежина : 8.8 lbs (Масажа Комплет Само) Градите Подлога-Перница : 3.35", Висина : Само 11,6", Должина : Само 11,6"& Ширина : 3.35" Материјал : Natursoft текстил и Челик Рамка.Прилагодливи лице лулка & отстранлив лице перница - Prefect за Било која масажа клиенти.Прилагодливи Агол и Висина за да се задоволат побарувачката, Може да се користи на Било кој Маси.Количка за Масажа комплет-Prefect за домашна Употреба (office use.Natursoft тапацир Градите Подлога и Поместена Потпирач-Овозможува попријатно чувство на клиенти.Количка за Масажа комплет-Prefect за домашна употреба (office use.Стп Маска на 3.35 Градите Подлога и Поместена Потпирач-Овозможува попријатно чувство на клиенти.Прилагодливи лице лулка & отстранлив лице перница - Prefect за Било која масажа клиенти.Магистерски Пакет-n-Go е светлина и поклопецот-можност масажа систем единица која може да оди никаде и поставување на било tabletop.Тоа се решава тешки и големи димензии проблеми на вршење на наоколу со гломазна масажа столици и маси.Згора на тоа, Пакет-n Одете е совршен опрема за многу терапевти за клиенти кои се врзани за инвалидска количка, врзани за кревет, bariatric или геријатрија бидејќи здрав Пакет " N Оди дизајн е брзо да се постави и да се приспособат.Тоа е совршен, брз и лесен начин да се изгради на вашиот бизнис и врши масажа на терапија на off-сајт места со ограничен простор, како што се канцеларии, дома, во болница, старечки домови и во пациент на установите за здравствена заштита.Пакет-n-GO вклучува лесен zip преносни за носење да го однесете вашиот пакет " n оди масажа опрема со вас во движење, овозможувајќи за масажа седниците на мува.Пакетот Вклучува : Луксузни за Носење вклучени - Лесно да ги носите без добивање валкани на полнење.

Главните својства