.

Природата е Подарок Debriding Перење Сапун

Природата е Подарок Debriding Перење Сапун

DEN 670.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Не Канцерогени Не Сода Не Корозивни Не Запаливи Не Fuming Не Експлозивни.Оди Планета Green TM Производи не содржат ензими, фосфор, нитрати, сулфати, silicates, или нафтени растворувачи.Целосно не се токсични во нормален надворешна употреба.Добиени од biorenewable извори, безбедно да се справи, и без посебни процедури се потребни.Нормално претпазливост треба да се почитуваат за безбедно ракување и чување на сите хемикалии.

Главните својства