.

Луксузна Соја Восок Миризливи Свеќи за Стрес Олеснување | Голема Тегла Ароматерапијата Свеќи за Опуштање на Телото | Housewarming Дома Декор Свеќа Подароци |45 Часа Долгот

Луксузна Соја Восок Миризливи Свеќи за Стрес Олеснување | Голема Тегла Ароматерапијата Свеќи за Опуштање на

DEN 1454.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

[ КВАЛИТЕТ ПАРАФИНСКИ ] : На миризливи свеќи се направени од мирисот на нафта и квалитетот парафински, тоа може целосно да го пушти мирис без било лошо остатоци, со мирис природни здив за вашиот секојдневен живот.Тоа може да се користи за стрес олеснување и подобрување на спиење квалитет, прочистување на воздух во собата, итн. [ АРОМАТЕРАПИЈАТА+ РЕЛАКСИРААТ ] : Пријатна и мирна вашиот нерви, биланс на умот и телото, таа ќе го подигнете чувство на релаксација и да се ублажи анксиозноста.Ние контрола на мирис концентрација на свеќи во 6%, на тоа ќе мириса само право.Совршен за кога сте во потрага да се создаде опуштена момент и де-стрес, или за тебе или некој близок. [Size] : Секоја свеќа совршен за дом, канцеларија & црква.Мерење само 3.9*3.9 во идеална за бањи, јога или светло еден да се создаде добредојде на животната средина за гостите. [Забелешка] : Свеќи се декоративни и рачно изработени.Тоа не е препорачливо да запалат свеќи.Ова свеќа има боја разликата во изгледот, и тоа не може да биде загарантирана да биде иста боја како на сликата. [Дарот на Избор] : Ароматерапијата свеќа доаѓа со богата со мириси, домот уметност стил, и убава пакет.Тие се соодветни за било кој празник или посебен настан, како што е Денот на Вљубените, Ден на Мајката, роденден, празник, годишнина, или само да ви кажам благодарам за никого.Природни соја миризлива свеќа додадете етерично масло смесата за да се подобрат арома.На fagrance објавен од страна на ароматерапијата е безбедно, свежи и елегантен, кој помага во ублажување на стресот, подобрување на спиење квалитет, и punify затворен воздух.Тоа може да се користи за медитација, несоница и дома deodorization.Етерично масло арома свеќи може да се загрее и го смири вашиот нерви, се опуштите вашето тело, и олеснување на вашата внатрешна вознемиреност.Ние контрола на мирисот на концентрацијата на етерични масла од свеќи на 7%, со цел да се создаде одмор и слободно време за вас и вашите најблиски.Ова е совршен подарок за жените и мажите.

Главните својства