.

Електричен камин lilanping Американски Вградени Електронски Камин Грејач Домаќинство Вештачки Пламен 2 Греење Нивоа 70X18x60cm

Електричен камин lilanping Американски Вградени Електронски Камин Грејач Домаќинство Вештачки Пламен 2 Греење

DEN 1478.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

● Три - димензионални пламен ефект, може да се користи во различни прилики. ● 2 греење нивоа( 750w и 1500 W), максимална моќност 1500 W. ● Интелигентна контрола - машина копчиња и далечински управувач двојна контрола. ● Големина-70 X18x60cm. ● Погоден за дневна соба, дневна, трпезарија, спална соба, студија соба и стаклена градина.Материјал : ладно валани челик + калено стакло Напојување : 220 VPower : 750-1500 W Декорација моќност : 12 W пакување листа : Електричен камин×1 Precaution : 1. Поради надворешни фактори ( како што е сончева светлина, монитори, лични познавање на боја), вистинската боја е предмет на стоката ќе ја примите.2. Над димензии рачно се мери.Податоците се за повикување само.

Главните својства