.

Турбо Воздух KR53300103, Заптивка

Турбо Воздух KR53300103, Заптивка

DEN 1279.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вистински ОЕМ замена дел.Турбо Воздухот е меѓународен ладење компанија чии производи се популарни со foodservice операции ширум светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Заптивка.

Главните својства