.

8Pcs Опрема, Машина, High Speed Челик Опрема Алатка за Сечење М1.5 20° 5mm 6mm Индустриски Материјали со Изедначена Големина и Дел

8Pcs Опрема, Машина, High Speed Челик Опрема Алатка за Сечење М1.5 20° 5mm 6mm Индустриски Материјали со Изедначена

DEN 2109.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Висок Квалитет】Оваа опрема машина е направен од висок квалитет на високо-брзински челик meterial, силни и издржливи, анти-корозија и анти-оксидација, може да се користи за долго време. 【Лесен за Употреба】големината и дел од high speed челик опрема машина се подеднакво да се обезбеди добра сечење опсег и доволно цврстина. 【Функција】Оваа опрема мелење машина е компактен дизајн, лесно да се носат и продавница, вклучува вкупно 8 групи на опрема за сечење алатки за да одговараат на различни броеви на забите. 【Апликација】опрема машина поставите има одлична изработка, специјална алатка за сечење специјално дизајнирани за мелење брзини, совршена замена за стариот или оштетена една. 【Обезбедување на квалитет】20° опрема машина е произведен под строга контрола на квалитетот и барања на стандардот, и има висока безбедност фактор, така што може да се користат со доверба.Спецификација : Предмет Тип : Опрема, Машина Материјал : High Speed Челик Сечилото Должина : Околу. 5mm / 0.2 во Сечилото Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.24 во Притисок Агол : 20° Пакет Листата : 8 x Опрема Машина.

Главните својства