.

Badass Брада Грижа Биче Миење Комбо за Мажи се Состои од Брада Миење, Брада Balm или Брада Восок & Брада Масло - Природни Состојки, Држи Брада и Мустаќи Полна, Мека и Здрава

Badass Брада Грижа Биче Миење Комбо за Мажи се Состои од Брада Миење, Брада Balm или Брада Восок & Брада Масло

DEN 1199.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

★ Биче Миење Комбо се Состои од 8oz сите природни Chucks Биче се Мијат, а 2oz Брада Balm, и 1oz Брада Масло во секој мирис. ★ Ова комбо е сè што ви треба да се направи вашата коса и кожата Badass!. ★ Направени во САД со брада Ветерани. ★ Придобивки : Користете го да Омекне Коса, Хидрат Кожата да Се Ослободи од Чеша и Првут и да се Промовира Здрав Раст. ★ 100% Задоволство Да Се Гарантира.Па кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за сега.Мирис Листата : Оригиналот - Сандаловина и Ванила Дами Човек - Лимон и Ванила Викинг - Сибирската Ела и Портокал со навестување на Карамфил На Biker - Пачули, Сандаловина и Peppermint Планината Човек - Бор и Cedar На Патриот - Тексас Cedarwood, Чајно Дрво, Рузмарин, и Пачули The Pirate - Ловоров Лист и Вар На Bushwhacker - Еукалиптус, Lemongrass, Грејпфрут и Citronella На Забрана - Слатка Тутун, Црн Пипер, и Ванила Ел Burrista - Кафе (Premium Line) На Кралската Витез - Ерл Греј Чај, Лаванда и Ванила (Premium Line) На Brewmaster - Tangerine, Грејпфрут, Портокали, и Сибирски Ела (Сезонски) На Таен Агент - Unscented.

Главните својства