.

СО LORA Цар Големина Тери Памук Голема Бања Пешкир, Со Виолетова, Сет од 2

СО LORA Цар Големина Тери Памук Голема Бања Пешкир, Со Виолетова, Сет од 2

DEN 838.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук. %100 Чист памук крпи.Јамка тери на Предната и Задната страна.Голема големина тери крпа може да се користи како бања лист или бања лист мерки 35" x 65", Тежина за секоја плажа крпа 1.6 Lbs.Оваа екстра голема бања лист се нуди во виножито од око-фаќање на бои.Голема како извршен подарок, награда или стимул, ова крпа може да се втисне со лого, име или прилагодено дизајн.Нашите јамка фротир ткаенини крпа карактеристики декоративен dobby граница и dobby раб финиш. 100% памук 21single/2 ply прстен откачи предиво циклуси. 500 gsm terrycloth ткаенина.Достапни Бои : Црна, Топла Розова, Аква, Жолта, Бела, Вар, Кралска Сина, Портокалова, Кели Зелена, Ловец Зелена, Темноцрвена, Беж, Црвена, Чоколадо, Виолетова, Лаванда и Сина.Едно за сите ваши крпа потреби во нашата листа овде.Овие крпи се Вода абсорбента, двојно заклучување бода на работ и природна боја.Направен од природни материјали и слободни од штетни хемикалии .Висока Густина : Сите тери памучни пешкири направи прстен откачи памук.Тоа значи повеќе издржливи и подобро вода absorbersent. -Двојно stiches сите околу крпа за издржливост.Достапни Бои : Црна, Топла Розова, Аква, Жолта, Бела, Вар, Кралска Сина, Портокалова, Кели Зелена, Розова, Темноцрвена, Беж, Црвена, Чоколадо, Виолетова, Лаванда и Сина.Голема бања лист : 35" x 65" има две декоративни dobby граници и dobby раб финиш.-Машина мие, се мијат со топла вода.Собори сува ниска топлина.

Главните својства