.

Батеријата Случај за iPhone 12/12 Про [6.1 инчи], Feob 6800mAh Преносни Полнење Случај на Продолжена Батеријата Пакет за iPhone 12/12 Про Полначот Случај-[Црна]

Батеријата Случај за iPhone 12/12 Про [6.1 инчи], Feob 6800mAh Преносни Полнење Случај на Продолжена Батеријата

DEN 1879.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

➠【Ве молиме Имајте во предвид】①This полнење на батеријата случај е само наменета за i Phone 12/12 Про (6.1 инчи), ②Not одговара за i Phone 12 Про Макс(6.7 инчи)/ или i Phone 12 мини (5.4 инчен). ② Не се компатибилни со i Phone молња слушалки или традиционален 3,5 мм слушалки.Работи САМО со Apple Airpods или други безжична Bluetooth слушалки. ➠【Додадете 150% на животниот Век на Батеријата】моќен 6800m Ah Батеријата Случај додадете повеќе од 150% на животниот век на батеријата на вашиот i Phone 12/12 Про.Можете да минува низ ден, не грижете се батерија снема одеднаш. ➠【ПОЛНЕЊЕТО 2. Оваа батерија случај е САМО компатибилни со i Phone 12 & 12 Про (6.1 инчи) 3. Безжични полнење НЕ е поддржано со оваа батерија случај 4. Оваа батерија случај НЕ е наменет за екран заштита.

Главните својства