.

USB Полнење Шминка Организатор Козметички Складирање Кутија за Накит Фиока Водоотпорен Преносни Dustproof Огледало ПРЕДВОДЕНА од Сад Светлина (Без LED светла)

USB Полнење Шминка Организатор Козметички Складирање Кутија за Накит Фиока Водоотпорен Преносни Dustproof Огледало

DEN 1607.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Совршен Подарок—Тоа е најдобриот подарок за дамите и девојки за Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките, Ден на Мајката, Девојка роденден, Забава.Пренослив Дизајн—складирање кутија карактеристики на пренослив дизајн, кој е слободно да се движат , dustproof, и водоотпорен , кутијата се одликува со голем капацитет и хидратантен козметички случај да се зголеми нејзиниот капацитет, тоа карактеристики на шминка огледало.Се справи со Дизајн—козметичката организаторите кутија карактеристики исклучителна рачка, врвот заоблени агли , монтажни се справи со фиока, кој ќе ги задоволи вашите потреби кон складирање.Лесно да се Носат -360° ротирачки капак и се одликува со ротирачки покривка, која е лесно да се носат.За било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Моќна Функција— кутија е погодна за сите шминка, висока боја рендерирање, вистински шминка боја, па дури и светлината, мека светлина не е отсјај, HD огледало, stepless затемнување, светлината е слободен да се прилагоди, слободно да ја прилагодите светлината според побарувачката, за нега на кожата, шминка е полесно.Белешки : 1. Бојата Може Малку Поинаква Од Слики Поради Различни Компјутер Резолуција; 2. Ве молиме Овозможи 1-3cm Грешка Поради Прирачник за Мерење.Спецификации : Име : Козметички Складирање Кутија Големина : околу 35*28*18cm/13.78*11*7in Производ тежина : околу 1900g Апликација : гардеробер, бања, фиока, трпезарија, дневна соба, простор за складирање, балкон, студија, маса, спална соба, бања, облекување маса.Пакување Листа : складирање кутија*1.

Главните својства