.

Безжична Автомобил Полнач 15W Магнетни Брзо Полнење на Телефонот Авто-Стегање Автомобил Телефон Носителот Компатибилен со iPhone 13/12/12Pro/SE/11/11Pro/XSMax/XS/XR/X/8,Samsung S22/+/S21/+/S20/+/S1

Безжична Автомобил Полнач 15W Магнетни Брзо Полнење на Телефонот Авто-Стегање Автомобил Телефон Носителот Компатибилен

DEN 611.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите Чи автомобил полнач е вграден во смарт чип со повеќе права како што се overcharge, над сегашната, краток спој, за контрола на температурата и др.Over Temperature Заштита 7.360 ротирачки Автомобил Телефон Планината - 360 ротирачки топката ви помага да го најде најсоодветен агол за безбедно возење.Прекуструјна Заштита 2.Чи Безжична Автомобил Полнач Планината - Чи Безжична Автомобил Полнач е комбинација на воздухот се пропустливи телефон носителот и безжичен полнач во едно.[Автомобил Безжичен Полнач Q3and Телефон Носителот ]Многу Брзо полнење 15 W за i Phone13/12 про 12/ 12 Pro/ 12 Мини/ 12 Pro Max/ SE/ 11/ 11 Pro/ 11 Pro Max/ Xs Max/ XS/ XR/ X/ 8/7/6^, Galaxy21/20/20+/ Note20 Note10+/Забелешка 10/S10+/S10/Забелешка/ и повеќе речиси на сите телефони.Over Charge Заштита 8.Електромагнетно Поле Заштита 9.Overvoltage Заштита 4.НЕ PROBLIME ако вашиот телефон DOSNOT Поддршка за Безжично полнење вие сеуште ќе добиете истиот БРЗО на полнење со Нашиот Нов Полнач. [ Нова Надградба за поддршка на сите Мобилни Телефони ] со овој Пакет ќе добиете Magmatic Центри да се користи со БИЛО мобилни телефони ТЕЛЕФОН Не треба Безжични полнење Систем . [изградена-во смарт чип со Целосно Систем за заштита] 1. 360° топката заеднички стожерот овозможувајќи ви лесно да се претвори и позицијата на вашиот телефон за оптимално гледање и полесно користење на функции, како што се GPS и телефонски повици и слободни вашите раце. [360° РОТИРАЧКИ Планината ] Нашиот автомобил телефон планината конектор може да се инсталира на Воздухот се Пропустливи со приложување клип, погоден за повеќето отвори, па можете да го користите и во повеќето возило.Надвладее Заштита 3.НЕ PROBLIME ако вашиот телефон DOSNOT Поддршка за Безжично полнење вие сеуште ќе добиете истиот БРЗО на полнење со Нашиот Нов Полнач.Странски Тело За Заштита. Стави го телефонот во близина на протезата, инфраредсензор на дното ќе го објави видео клипот автоматски и за заклучување на телефонот цврсто; допир на врвот на откривање зона тивко; клипови ќе биде објавен автоматски со овој Пакет ќе добиете Magmatic Центри да се користи со БИЛО мобилни телефони ТЕЛЕФОН Не треба Безжични полнење Систем .✅Брзо полнење 15 W за i Phone13/12 про 12/ 12 Pro/ 12 Мини/ 12 Pro Max/ SE/ 11/ 11 Pro/ 11 Pro Max/ Xs Max/ XS/ XR/ X/ 8/7/6^, Galaxy21/20/20+/ Note20 Note10+/Забелешка 10/S10+/S10/Забелешка/ и повеќе речиси на сите телефони✅ со овој Пакет ќе добиете Magmatic Центри да се користи со БИЛО мобилни телефони ТЕЛЕФОН Не треба Безжични полнење Систем . [Пакет Содржина ] 1 Безжична Автомобил Полнач, 1 Воздух Излезот Менгеме ,1 Табла Рака ,1 USB Кабел 3 × Магнетни Вшмукување Глава.НЕ PROBLIME ако вашиот телефон DOSNOT Поддршка за Безжично полнење вие сеуште ќе добиете истиот БРЗО на полнење со Нашиот Нов Полнач. [предната и задната Емоции Sensor] пред Емоции сензор е за вас да се качи на вашиот телефон со од допир на Носителот и Автоматско Заклучување е да се справат со повеќето Телефони Големини и задниот сензор ви помогне да го Отклучите екранот на планината во еден допир.

Главните својства