.

Веслање машина Свитлива Trac Едрилица Тренингот Опрема 12 Отпор Поставување со LCD Дисплеј 440 LB Тежина Капацитет за Домашна Теретана

Веслање машина Свитлива Trac Едрилица Тренингот Опрема 12 Отпор Поставување со LCD Дисплеј 440 LB Тежина Капацитет

DEN 4079.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Прилагодливи Отпор на Воздухот] - На веслање машина отпор приспособување од страна на воздух.Оваа машина има 12 нивоа на отпор амбиент.Ги поддржува сите нивоа на вештини без разлика дали сте почетник или постар. [Трајни и Високо Квалитетни] - Веслање машината е направена од челик и со приклонуваат лизгачки железнички, на опрема за вежбање е се тестираат за издржливост; неговата отпорност механизам е докажано да го издржат над сто илјади точки од обвинението за користење и над 440 lbs на корисникот тежина. [Целото Тело Тренингот] - Горат масти и тонусот на вашите мускули секој пат кога ќе користите оваа машина.Тоа ќе ви помогне да се изгради една убава и здраво тело.Покрај тоа, остварувањето на веслање ви овозможува да го искористи поголемиот дел од вашето тело, подобрување на вашиот тренингот ефикасност. [Smart LCD Контра] - smart LCD контра ви овозможува да ги пратите на вашиот напредок и фитнес цели лесно.Тоа песни брзина, растојание, време, калории изгори, датум и да ги задржи и ќе се ажурира на вашиот развој. [Зачувате Простор] - Изградена на понуда удобност и сигурност, ова rower карактеристики склоплива дизајн, спаси повеќе соба простор. ★ Зошто да Изберете нас : - Тешки изградба, трајни и долго време животот.- Полно тело, вежби - Smart LCD counter", снимете ја вашата вежба податоци - 12 ниво прилагодливи отпор на воздухот - ќе ви Даде системски и на научни вежба.- Горење калории & целулитот намалување, градење на добро тело облик - Виткање и лесен за складирање - Тивка диск систем носи тишина вежба средина★ Спецификации : Боја : Gold Material : Steel Size : 140*40*34cm/55*15.7*13.4 inch Adjustable Отпор : 12 Level Max Тежина Капацитет : 200kg/440 lbs Package Вклучува : 1 X веслање машина★ Топло совети - Поради прирачник за мерење, грешка е 0.1-0.8 cm(0.03-0.3 инчен), ве молиме погледнете во вистинските димензии.- Ние само го продаде фитнес опрема, други предмети се реквизити.★ Клиентите Service1. Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања, може да се купи со доверба.2. Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.Ви благодариме за добра комуникација!3. Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 дена.

Главните својства