.

П-COBLE Ајкула Бања Меур Играчки за Години-Детска Бања Сунѓер,Меур Бања Машина за Кадата Базен,Симпатична Безбедност Бања Прирачник Меур Производител на Играчки за Д?

П-COBLE Ајкула Бања Меур Играчки за Години-Детска Бања Сунѓер,Меур Бања Машина за Кадата Базен,Симпатична Безбедност

DEN 222.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Среќен Бања Време : ќе добиете слатки и интересни прирачник бебе ајкула бања меур играчка и 1 buc деца бебе бања сунѓерот одговараат за мека пена scrubber природен сунѓер за капење( Случајно бои).Тие можат да им помогнат на родителите да го реши проблемот на децата не се подготвени да ги преземат бања.Не само вежба на детето рака-око координација но, исто така, нека децата сакаат да уживате во среќни капење време.Безбедност Материјали : бебето ајкула меур бања играчки користат високо-квалитетна ABS материјали и заоблени агли за да ги заштити бебињата од гребнатини.Не треба да се користат батерии, со користење на рака cranks наместо на батеријата уреди може да направи вашата бања играчки побезбедно, повеќе прифатлива, повеќе еколошки и повеќе интерактивни со нашите деца.Новина дизајн : Прирачник за компресор и дува dual-mode може да го подобри рака-око координација за деца, да се стимулира просветлување имагинација.Лесен за ракување : Додадете туш гел и вода да се спреј шише и спреј за пенење крпа, вметнете ја дува цевка во телото, удар во дува цевка за да се создаде многу меурчиња, или пак на воздушниот компресор со рака за да се удар меурчиња.По-продажбата на услугата : Доколку не сте задоволни, ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе го реши тоа веднаш.Нашата по-продажбата на поддршка може да го реши проблемот за вас во рок од 24 часа во кое било време!.

Главните својства